۱۳۸۸ اسفند ۴, سه‌شنبه

شوخی، شوخی با دُم "ریگی"هم شوخی

عبدالمالك ريگي سركرده گروهك تروريستي جند‌الله (مردم میشن سرباز امام زمان این میشه‌ سرباز خدا) كه به همراه "حمزه " يكي از اعضاي ارشد اين گروهك توسط نيروهاي امنيتي ایران دستگير شد. (ایران که لباس شخصی و بسیجی و سپاهی و انتظامی و طلبه‌ و عمله‌های تروریست کس دیگری ندارد حتما کار ارتش بوده‌ است.)

عبدالمالک ريگي احتمالا (آن هم احتمالا؛ چرا احتمالا.! حتما مثل بیشتر ملت بلوچ هنوز دارای شناسنامه وهویت نیست) متولد سال 1358 است. (و یا احتمالا 1385 و یا اصلا به دنیا نیامده‌ است ولی مهم این است که سرنوشت وی تعیین شده‌ است) او يکي از اعضاي طايفه ريگي است. (حالا سرکرده‌ و رئیس و رؤسا چکاره‌ باشند.)

عبدالمالک تحصيلات کلاسيک ندارد (تحصیل محصیل به چه‌ درد می خوره‌ آدم هر چی نفهم تر باشه‌، با ارزش تره‌) و تنها چند سال در يکي از حوزه هاي علميه اهل سنت مشغول به تحصيل بوده (اگه‌ در یکی از حوزه‌های اهل تشیع بودی الان نونت تو کره‌ و مربا بود، بدبخت.) که البته از آنجا نيز اخراج شده است.(قوز بالا قوز هم آورده‌ اونجا هم ستاره‌ دارشده‌، حتما شعار داده یا میر حسین یا کروبی) ريگي خودش را "خادم جندالله " ميخواند. (یوخ بابا، خادم اونهم خادم جندالله) او داراي سابقه شرارت و چاقو کشي بخاطر مسائل قبيله اي در داخل شهر زاهدان است (دیدی عاقبت برات پاپوش کردن آخه‌ تو رو چکار به چاقو کشی، تو که می خواستی بمب هسته‌ای داشته‌ باشی، دیدی چطوری تحقیرت کردن) و به همين خاطر مدتي هم زنداني شد اما بعد از آزادي خود را زنداني سياسي معرفي نمود. (این همه ماها شعار دادیم "زندانی سیاسی آزاد باید گردد".. تو رو آزاد کردن، حتما در فکر گرفتن اقامت کانادا هم بوده‌ای.)

بنا به گفته خودش از سن نوزده سالگي (احتمالا نوزده‌ سالگی، شاید نه سالگی بوده‌ باشه‌) اسلحه به دست گرفته و به عمليات تروريستي پرداخته است. (نه بابا، تو رو چکار به عملیات تروریستی، تروریست ها که مسلمانند، تو که مسلمان نیستی، تو که مأمور آمریکا و اسرائیل از آب در اومدی.)

عبدالمالك ريگي سركرده گروهك تروريستي موسوم به جند‌الله در راستاي اهداف گروهكي خود اقدام به تاسيس مدرسه‌اي در پاكستان كرده بود. ريگي با هدف آموزش عمليات انتحاري اقدام به راه‌اندازي چنين مدرسه‌اي كرده بود. در اين مدرسه افراد معتاد و فقير از شهرهاي ايالت بلوچستان پاكستان جمع‌آوري شده و به آنها آموزش عمليات انتحاري داده مي‌شد.(به این میگن حس نوع دوستی و باور به انسانیت.)

امروز حکم جناب "دکتر ريگي " (چقدر شبیه‌ دکتر احمدی نژاد است.! تازه‌ تو که گفتی تحصیل محصیل حالیت نیست.؟!) هر چند سربازی از سربازان خدای مجهول الهویه‌ است؛ با گروگانگیری و عملیات های انتحاری و قاچاق مواد مخدر، گلاب به روتون اگه‌ با رأفت اسلامی و عطوفت رهبری و آغوش باز تروریستان اسلامی ایران، مواجه شود حکم وی از محاربه‌ و کشتی گرفتن با خدا و قصاص به وسیله‌ی آلت قتاله‌ی ذوالفقار علی خامنه‌ای، و رسیدگی در دیوان نیمچه‌ عالی کشور و دادستانی و با استفاده‌ از خانواده‌ی لاریجانی ها، با یکی دیگر از سرکردگان تروریستی اهل تشیع، مبادله می کنند و بدین ترتیب هفته‌ی وحدت را به خودشان و میستر تایم (امام زمان) تبریک و تهنیت میگن.
هفته‌ی وحدت اینه.ه.ه.ه.ه